Najlepsze drukarki 2019: wszystko w jednej drukarce dla domu i biura.

News
Spędziliśmy ponad 150 godzin na dogłębnym testowaniu w celu zidentyfikowania najlepszych drukarek, od najlepszych drukarek atramentowych po drukarki laserowe, z wbudowanymi funkcjami skanowania, kopiowania i faksowania. Najlepszą drukarką jest Canon Pixma TS9120, drukarka typu all-in-one, która oferuje najwyższą prędkość drukowania i wysoką jakość wydruków zarówno tekstu, jak i grafiki.
 
Dla drukarki, która nie zepsuje banku, najlepszą drukarką domową jest drukarka atramentowa Epson WorkForce WF-2760, która zawiera takie funkcje, jak automatyczny podajnik dokumentów i dupleksowanie, a jednocześnie zapewnia szybki czas drukowania i kopiowania, a wszystko to za niską cenę.
 
Ale istnieją inne wielkie drukarki do rozważenia, od drukarek laserowych, które skanują i faksują do drukarek oszczędzających atrament, które są tanie w przeliczeniu na stronę. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat najnowszych drukarek, które obejrzeliśmy, sprawdź nasze ostatnie recenzje Canon Pixma TS8320 lub Brother INKvestment MFC-J805DW. A jeśli chcesz mieć coś, co koncentruje się na zdjęciach, a nie na dokumentach, nie zapomnij sprawdzić najlepszych drukarek fotograficznych.
 
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz produktu do podstawowego drukowania w domu, czy też druku profesjonalnie wyglądających zdjęć i dokumentów prezentacyjnych, tutaj znajdziesz najlepsze drukarki, które możesz teraz kupić.
 
1. Canon Pixma TS9120
Najlepsza drukarka w ogóle
 
Canon Pixma TS9120 to najlepsza domowa i domowo-biurowa drukarka, jaką widzieliśmy, głównie dzięki najlepszym w swojej klasie prędkościom druku i doskonałej jakości druku zarówno tekstu, jak i zdjęć. Dzięki sześciu indywidualnym atramentom kolorowym, otrzymujesz jedną z najlepszych jakości kolorów dostępnych przy drukowaniu zdjęć, a koszty atramentu pozostają na rozsądnym poziomie - nawet z dodatkowymi atramentami.
 
Skanowanie i kopiowanie są wbudowane i zapewniają ostre odwzorowanie szczegółów z przyzwoitą szybkością. Całe urządzenie jest sterowane za pomocą regulowanego 5-calowego kolorowego ekranu dotykowego. Ta drukarka drukuje nawet etykiety na płytach CD i DVD. Bez względu na rodzaj druku, którego potrzebujesz, jakość i bang for the buck oferowane przez TS9210 sprawiają, że jest to najlepsza drukarka do uzyskania.
 
2. Epson WorkForce WF-2760
Doskonała drukarka atramentowa typu "wszystko w jednym" (all-in-one)
 
Można znaleźć drukarki tańsze niż WF-2760 firmy Epson Workforce's Workforce, ale niewiele z nich w tym przedziale cenowym zapewni zarówno automatyczny podajnik dokumentów, jak i dwustronny druk dwustronny. Co ważniejsze, nie zrezygnujesz z szybkości i jakości dla WF-2760's low price tag.
 
Urządzenie Epson all-in-one umożliwia szybkie drukowanie i szybkie kopiowanie oraz zapewnia doskonałą jakość tekstu i mieszanych dokumentów graficznych. Odciski wyglądają świetnie, niezależnie od tego, czy są to dokumenty, czy błyszczące zdjęcia. Drukowanie jest szczególnie przystępne cenowo w przypadku druku czarnym atramentem, co sprawia, że WF-2760 jest doskonałym wyborem, jeśli przede wszystkim potrzebujesz czarno-białych dokumentów. Z ceną poniżej 100 dolarów i dużą wartością do oddania w zamian, drukarka Epson WF-2760 jest najlepszą wartością drukarki, którą oceniliśmy wśród drukarek atramentowych typu all-in-one.
 
3. Brother INKvestment MFC-J995DW
Inteligentny wybór oszczędzania na atramencie do drukarek
 
Koszt drukarki to znacznie więcej niż tylko cena zakupu: Koszty atramentu mogą zniwelować oszczędności, jakich oczekujesz od przystępnego cenowo urządzenia do drukarek atramentowych. Jeśli chcesz drukarkę z najbardziej przystępnym cenowo atramentem, polecamy Brother INKvestment MFC-J995DW. Drukarka wyposażona jest w bardzo duże wkłady z atramentem i jest dostarczana z szacunkowym rocznym zapasem atramentu w pudełku, co przekłada się na najniższe koszty atramentu na stronę, jakie widzieliśmy.
 
Ponadto, Brother INKvestment MFC-J995DW oferuje solidne drukowanie, skanowanie i kopiowanie. Prędkość druku przewyższa średnią kategorię, a druk dwustronny należy do najszybszych, jakie widzieliśmy. A wszystko to przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości druku na całym świecie. Ta sama szybkość zamka błyskawicznego i ponadprzeciętna jakość została stwierdzona w skanowaniu i kopiowaniu, co czyni go doskonałym wyborem dla każdego, nawet jeśli nie kupujesz go za przystępny cenowo tusz.
 
4. Wyrażenie Epsona XP-640
Nasz najlepszy frez do druku zdjęć
 
Byliśmy pod poważnym wrażeniem zdjęć wykonanych przez Epson Expression XP-640. Bez względu na to, czy używaliśmy zwykłego czy błyszczącego papieru fotograficznego, ten atrament dostarczył świetne wydruki do zdjęć i grafiki - chcielibyśmy tylko, aby XP-640 był lepszy w podstawowych dokumentach tekstowych. Fotografom spodobają się szczególnie ciepłe odcienie skóry, które wytwarza XP-640, a my znaleźliśmy dobrze nasycone kolory nadruków przyjemne dla oka. Drukarka Epsona jest nie tylko dobra, to najlepsza drukarka fotograficzna, którą recenzowaliśmy.
 
Drukarka Epson All-in-one produkuje również wydruki fotograficzne prawie dwa razy szybciej niż przeciętna drukarka atramentowa, a niski koszt jednej strony sprawia, że XP-640 jest atrakcyjnym zakupem. Druk tekstu nie jest ostry jak brzytwa, ale jest czytelny i będzie wystarczająco dobry dla wszystkich, z wyjątkiem najbardziej wybrednych użytkowników. A szybkość, jaką XP-640 oferuje w zakresie drukowania zdjęć, przenosi się na drukowanie dokumentów, a także skanowanie i kopiowanie. Jeśli chcesz mieć szybką drukarkę, która świetnie radzi sobie ze zdjęciami, polecamy drukarkę Epson Expression XP-640.
 
5. Brother MFC-L2750DW XL
Najlepsza drukarka laserowa typu all-in-one
 
Wielofunkcyjna drukarka laserowa Brother MFC-L2750DW XL jest wyposażona w takie funkcje, jak szybki APD, szybkie drukowanie i kopiowanie dwustronne, możliwość wysyłania faksów oraz drugą tacę na papier. Urządzenie to jest monochromatyczną drukarką laserową, która doskonale nadaje się do szybkiego drukowania dokumentów, które za każdym razem wyglądają ostro i wyraźnie. To najlepsza drukarka laserowa w ogóle. 
 
MFC-L2750DW XL to doskonała jakość i najszybsze jak dotąd prędkości dla plików tekstowych i mieszanych plików tekstowych/graficznych. Drukarka wykonała nawet wydruki dwustronne szybciej niż niektóre modele drukują dokumenty jednostronne. Wykorzystując wysokowydajną kasetę z tonerem, MFC-L2750DW XL oferuje koszt strony wynoszący zaledwie 2,7 centa, najniższy, jaki widzieliśmy w tej kategorii. To trudny interes do pobicia.